Wycieczka do teatru

W zeszłą środę (25.01.17) uczniowie naszego liceum mieli okazję pojechać na wycieczkę do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Klasy pierwsze, oraz dwie klasy humanistyczne – 2B i 2D pod opieką naszych nauczycieli zdecydowały się obejrzeć spektakl pt. "Zbrodnia i kara". Na scenie można było zobaczyć świetną inscenizację, wykonywaną przez doświadczonych aktorów, m.in. Marka Brauna (w roli Raskolnikowa), Sebastiana Cybulskiego (Porfiry) lub Joannę Jędrejek (Anastazja). Opinia na temat sztuki została wyrażona przez naszych uczniów jednogłośnie: wspaniały spektakl! Przebieg akcji na scenie i zaangażowanie aktorów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Odbiór sztuki był bardzo pozytywny, w związku z czym uczniowie mają nadzieję na zorganizowanie kolejnej wycieczki.

Emilia Marchewka, kl. II b