Absolwent powraca na tereny ojczyste

22 marca do naszej szkoły przybył wyjątkowy gość. Był to Bartosz Pietrzyk, absolwent klasy humanistycznej LO w Zwoleniu. Mimo swojego młodego wieku ma na swoim koncie wiele osiągnięć-zdobył już trzy tytuły naukowe-mgr dziennikarstwa, prawa i sztuk artystycznych. Może również pochwalić się mianem najmłodszego doktoranta UMCS.

Uczniowie klas humanistycznych-1D i 2D-z niecierpliwością oczekiwali na spotkanie ze starszym i doświadczonym kolegą. Już pierwsze słowa wypowiedziane przez naszego gościa wywołały wśród młodzieży zaciekawienie, gdyż nie tylko przekazywana treść była interesująca, ale także barwa jego głosu przyprawiała nas o dreszcze. Bartosz opowiadał o swojej nauce w liceum, a następnie na studiach. Oprócz tego podzielił się z nami swoimi zainteresowaniami i dość realistycznie przedstawił jak  wygląda życie aktora- zostaliśmy wtajemniczeni w nieznane nam dotąd fakty o pracy w teatrze, gdyż ma on angaż w teatrze Buffo, w którym poznał wiele ciekawych i znanych osób m.in. Nataszę Urbańską. Ona już wie, że Bartosz jest aktorem, a nie tylko drugoplanowym tancerzem. Mimo naszych nalegań rezolutnie uciekał od przedstawienia swoich możliwości wokalnych i recytatorskich. Czyżby miał tremę? Dowiemy się tego z pewnością na następnym spotkaniu, na którym poznamy tajniki dykcji i emisji głosu.

DSC_0012 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0019 DSC_0020