Częstochowa 2014

W ramach zwiększania szans na maturze (boosting your faint chances) niektórzy wierzą już tylko w żarliwą modlitwę (fervent prayer), szczerą spowiedź (candid confession e.g. I know I haven’t been learning for 2,5y but now it’s a good time to change it) i bolesną pokutę (no Facebook, no YouTube). A dobrze wam tak! (you got what you deserve) Nie chciało się uczyć (partying all the time) kiedy był czas po temu (homework and tests)? A teraz jak trwoga to do Boga? (Jesus loves me, I hope so…) Pamiętajcie, że Bóg jest zwykle po stronie silniejszej armii (The God supports those who learn) – w przełożeniu na waszą sytuację (your poor condition) – po stronie pilnych i systematycznych (on the nerd and swot side). Jeszcze nie jest za poźno (the end is near). Zakasajcie rękawy i bierzcie sie do pracy (stop watching soap operas and get down to work)!

Powodzenia! (Nothing will save your lazy souls 😉

J.A.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do końca roku pozostało: 88 Dni 6 Godzin 28 Minut 20 Sekund